Turvatek OÜ on tööriiete, töö- ja turvajalatsite maaletooja aastast 2004, mille eesmärgiks on muutuda koos ajaga uute võimaluste maailmas. Tegemist on isikukaitsevahenditega, mis on valmistatud kaitsmaks töötajate elu ja tervist ohustavate tegurite eest. Meie klientideks on nii eraisikud kui ettevõtted üle Eesti.

Soov olla parim ja personaalseima teenindusega ettevõte on taganud stabiilsuse ja järjepideva arengu. Meie usaldusväärsuse aluseks on soov väärtustada enda ja teiste aega ning vajadusi. Oma lähenemises ei ole me jäigad vaid kuulame klientide soove ning nõuandeid, et saavutada nende jaoks parim tulemus!

Oleme töökaitsevahendite maaletooja ning tegelik toodete valik on suurem kui koduleheküljelt leiduv. Seega kirjeldage meile, mida vajate ja anname endast parima, et leida teile sobivad tooted.

Turvatek OÜ poolt pakutavad tooted vastavad kehtivate standardite ja kaitseomaduste nõuetele, samuti on nad varustatud nõuetekohaste vastavusmärkide ja kasutusjuhenditega. Kogemuste ja teadmiste abil aitame leida kliendile parima lahenduse.

Olete teinud õige valiku!

Turvatek OÜ